Pazartesi – Cuma : 09:00- 18:00
Danışmanlık firmamız NGZ'ye hoş geldiniz!Danışmanlık firmamız NGZ'ye hoş geldiniz!Danışmanlık firmamız NGZ'ye hoş geldiniz!
Gsm : +90 (549) 459 35 01
ngz@ngz.com.tr
Bornova/İzmir

Diyafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü diafon nedir? Evinizde veya iş yerinizde zilinize basan kişinin kim olduğunu görmenizi sağlayan güvenlik sistemine görüntülü diafon adı verilmektedir. Otomatik olarak monitöre iletilen görüntüyle hem kapıdaki kişinin kim olduğu görülebilmekte hem de sesli olarak iletişim kurma olanağı sunulmaktadır. Görüntülü diafon sayesinde güvenliğin sağlanmasının yanı sıra apartman görevlisiyle, site güvenliğiyle ve daireler arası sesli iletişim sağlanabilmektedir. Günümüzde hızla yaygınlaşarak kullanılan görüntülü diafon sistemi özellikle ev ve iş yerleri için bir gereksinim haline gelmiştir. Görüntülü diafon hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Görüntülü diafon çeşitleri nelerdir? Görüntülü diafon çeşitleri fonksiyonel bakımdan aynı amaca hizmet etse de ürün özellikleri açısından birbirinden ayrılmaktadır. Ekran çözünürlüğü, zil sesi ayarı, dokunmatik olması, renkli ve renksiz görüntü, ışık ve kontrast ayarı, ekran boyutu, bas konuş ve bırak dinle özelliği, boyutları ve çalışma sıcaklığı ayarı bakımından birçok farklı diafon çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun görüntülü diafonun hangisi olduğunu belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görüntülü diafon fiyatları nedir? Görüntülü diafon fiyatları diafon çeşitlerine göre farklılaşmaktadır. Ürün çeşidi, boyutu ve özellikleri görüntülü diafon fiyatlarında belirleyici olmaktadır. Görüntülü diafonlar 2,5 inç ve 7 inç aralığında ekran boyutlarına sahiptir. Ekran boyutunun fazla olması fiyatlandırmayı da doğrudan etkilemektedir. Ayrıca temel özelliklerin yanı sıra dokunmatik ayar, çözünürlük yüksekliği, renkli veya renksiz görüntü gibi kaliteyi belirleyici etkenler de görüntülü diafon fiyatlarını değiştirebilmektedir. Görüntülü diafon fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Görüntülü diafon nasıl kullanılır? Görüntülü diafonların çalışma mantığı oldukça basit olmakla birlikte zil çaldığı anda otomatik olarak görüntü devreye girmektedir. Bas konuş ve bırak dinle özelliği sayesinde kapıdaki kişiyle diafon üzerindeki tuşa basılarak konuşulabilmekte, tuş bırakıldığı an da karşı taraf dinlenebilmektedir. Kapı açma, apartman görevlisiyle veya diğer dairelerle iletişime geçmek için diğer ilgili tuşlar kullanılmaktadır. Görüntülü diafon kullanımı konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
X
WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp