Proje Aydınlatma Sistemleri alanında Üretici Türk firması olarak 2013 yılında izmir 'de NGZ Aydınlatma Elek. İnş. Ltd. Şti. kuruldu.

·Sektöre girişini "Otel Proje ve Endüstriyel Aydınlatma" tasarım sistemleri alanında yapan işletmemiz: müşterilerimizin aydınlatma alanındaki taleplerine dekoratif mimari aydınlatma proje çözümlerini. sektörün de her zaman ilkleri gerçekleştirme ve sektöründe öncü olma vizyonuyla geliştirdiği ürün gamıyla müşterilerine sunmaktadır.

·NGZ Aydınlatma her zaman için müşterisine yakın olan satış ve servis ekipleriyle, Ar-Ge Merkezindeki nitelikli mühendis kadrosu ve uzman tasarım ekibiyle birçok aydınlatma projesini başarıyla sonuçlandırmıştır.

·Aydınlatmada LED Devrimini ve LED teknolojisinde yaşanan değişimleri ilk gününden itibaren çok yakından takip eden üretici işletmemiz:

 

       Doğayı Koruma

       İnsana Saygı

       Müşteri Talebi

       Yerli Üretim

       Yalın Felsefe

       Modern Teknoloji

       Özgün Tasarım

       Yüksek Kalite ' yi hedef olarak belirlemiştir. 

 

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki ihtiyaçları teknolojik gelişmeler çerçevesinde yorumlayarak, müşterilerimizin beklentilerine uygun en doğru aydınlatma çözümünü doğaya duyarlı şekilde sunmak ve özgün tasarımlarımızla aydınlatma sektöründeki öncülüğümüzü sürdürerek ENGROW markamızı çağdaş kıIma idealimizle LED'li aydınlatma projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

LED'li Aydınlatma Sektöründe müşterilerimizin beklentilerine en uygun proje çözümünü sunma idealiyle, tüm proje değerlendirmelerimiz—Ar&Ge tasarımlarımız— ürünleştirme süreçlerimiz— mühendislik proje çalışmalarımız— saha uygulamalarımız ve diğer destek faaliyetlerimizi gerçekleştirme yolculuğumuzda.

·         Aydınlatma sektöründe geleceğin teknolojisini yaratmak için çalışıyoruz.

·         Yüksek verimli ve uzun ömürlü hizmet paketlerimizi sektörümüze sunuyoruz.

·         Bilgi ve deneyimlerimizi sektörümüzle paylaşarak rakiplerimizle etkileşimimizi sürdürerek rekabet içinde olmaya ve rekabet üstü kalmaya özen gösteriyoruz.

·         Dünyamızda yaşam kalitesinin gelişimi için doğaya duyarlı çalışmalar yürüterek, aydınlatma sektöründe ''Enerjini Koru" mottomuz temellerinde şekillenen çalışmalarımızda, enerji alanında sürdürülebilir uzun ömürlü ürün gamımızı dizayn ediyoruz.

 

·         Yürüttüğümüz çalışmalarımızla markamızın pazardaki güçlü ve dinamik kimliğinin gelişimi için paydaşlarımızla birlikte planlı iç ve dış eğitim organizasyonları gerçekleştirerek insana yatırım yapıyor ve iş gücü sermayemizi arttırmaya çalışıyoruz.

 

·         Çalışma hayatını sadece belirli bir mesai süresi içerisinde üretmek olarak değerlendirmeyip; toplumsal bir gelişim, dönüşüm ve üretim süreci olarak değerlendiriyoruz.

 

 

Ar-Ge Merkezi

 

Ar-Ge merkezimizle aydınlatma alanında sürdürdüğümüz araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veriyoruz. Bu sebeple yıllık gelirimizin %15'ini araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayırarak, doğaya duyarlı ve yenilenebilir enerji alanında verimli aydınlatma ürünlerini pazara sunmaya yönelik çalışmalara odaklanıyoruz.

Eğitimli ekibimizle birlikte LED'Ii aydınlatma sektöründe uluslararası rekabetin yenilikçi yüzü olan NGZ markamızın ürün gamına ilişkin tasarım faaliyetlerimizi sürdürürken; Ürün Geliştirme ekibimizle de mevcut tasarımlarımızın revizyonlarını gerçekleştirerek mevcut ürün gamımızın modern teknolojiye uygun olarak geliştirilmesi için ürün geliştirme çalışmalarımızı Ar-Ge Merkezinden farklı bir fonksiyon olarak yönetiyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri toplumsal sorumluluklarımız kapsamında yorumlayarak; LED'Ii aydınlatma alanındaki uzmanlığımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli proje çözümünü sunma yolculuğumuzu, çağdaş normlarda yerine getirmek için çalışmalarımızı hiç durmaksızın sürdürüyoruz.

 


HAKKIMIZDA
Yukarı
NGZ Aydınlatma Sistemleri
Bizleri arayarak tüm detayları 7/24 öğrenebilirsiniz.
+90 ( 232 ) 459 35 01